fbpx

O nás

by admin

Vítám Vás na stránkám soukromé gynekologické ordinace GynFleur s.r.o. Naším cílem je poskytovat svým pacientům tu nejlepší možnou péči ve shodě s nejnovějšími poznatky v medicíně.

Protože každý člověk je jedinečný, je pro nás zásadní velmi individuální a citlivý přístup. Je třeba, aby pacient vždy rozuměl, jaké vyšetření ho čeká, co znamená výsledek a proč je v některých případech vhodná léčba a jaké jsou alternativy. V ordinaci je velké množství modelů a materiálů, díky nimž je možné názorně vysvětlit podstatu některých stavů spojených s gynekologickými obtížemi, případně ukázat jak probíhají operace a podobně.

Při návštěvě pacientky je nechán dostatek prostoru na konzultování problému, dotazy, případně je možná i další konzultace s přítomností blízké osoby. Některé léčebné možnosti mohou mít alternativy, a proto je nutné, aby mezi lékařem a pacientem probíhal rozhovor, kde se dobereme jasného závěru a cíle, protože jedině tak může být léčba nebo řešení obtíží možné. 

V ordinaci nabízíme velké množství nadstandardních služeb a to jak pro těhotné, tak i pro gynekologické pacientky. Tyto balíčky jsou nastaveny tak, aby každá pacientka dostala tu nejlepší péči i přes to, že některé výkony nehradí pojišťovna – například ultrazvukové vyšetření není hrazeno pojišťovnou jako součást preventivního vyšetření. Rovněž pravidelné sledování růstu miminka nepatří do služeb hrazených pojišťovnou. A mnoho dalšího. Proto pacientkám doporučujeme některý z balíčků zakoupit.

Ordinace je vybavena celou škálou moderních přístrojů. Máme zcela nový ultrazvuk, díky kterému je možné provádět velmi podrobná vyšetření pánve, případně screeningová vyšetření těhotných pro odhalování vývojových vad plodů. Nepřestáváme pracovat na modernizaci celé ambulance tak, aby poskytovala příjemnou atmosféru a diskrétní prostředí, které pacientky zbaví případných obav z vyšetření.

Ordinace se nachází asi pět minut pěšky od metra Budějovická kousek od Polikliniky Budějovická. Její poloha zajišťuje klidné prostředí a také možnost zaparkovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu, MUDr. Hana Hrbáčková